Hitman 3’e Ocak-2021’de kavuşuyoruz

Megaturks

 
Kurucu
Katılım
7 Tem 2020
Mesajlar
345
Tepkime puanı
14
1597949710273.png

Oyun dünyasının heyecanla beklediği Hitman 3, Ocak 2021’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve PC için çıkışını yapacak.

Ajan 47, Sony’nin PlayStation 5 etkinliğinde, “tüm kariyerinin en özel ve profesyonel sözleşmesi” olan Hitman 3’ün resmi tanıtımıyla büyük dönüşünü yapmıştı. Oyunla ilgili açıklamalarda bulunan, şirketin topluluk yöneticisi Travis Barbour şöyle söylüyor: “Uzun süredir Hitman hayranlarının bileceği gibi, oyunlarımız ve konumlarımız şimdiye kadar her zaman benzersiz oyuncu seçimi ve tekrarlanabilirlik göz önünde bulundurularak inşa edildi. Hitman 3 de bundan farklı olmayacak.”

Oyuncuların aksiyonlarının ve etkileşimlerinin oyuna oldukça etki edeceğini söyleyen Barbour, bu konu üzerinde çok durduklarını da ekliyor. Barbour ayrıca, Hitman 2’nin konumlarının ve ilerlemesinin üçüncü oyuna aktarılacağını ve aslında tüm Hitman üçlemesinin Hitman 3’te oynanabileceğini belirtiyor.

Fazla detay vermese de üçlemenin Hitman 3’te oynanabilir olacak olmasından dolayı oldukça gururlu olduklarını söyleyen Barbour’un bu açıklamaları, Hitman oyuncularının oldukça heyecanlanmasına neden oldu.

Bu yeniliğin muhtemelen Hitman ilerlemesinin ve konumlarının Hitman 2’de oynanmasına imkân veren Legacy Pack DLC’si gibi olacağını düşünenler de var fakat elimizde yeterince bilgi olmadığı için nasıl olacağını görebilmek için beklemek zorundayız.

Hitman 3, Ocak 2021’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve PC için çıkışını yapacak.
 

Felipesmala

 
Üye
Katılım
4 Kas 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Предлагаем вашему вниманию заметный архив, который содержит лучшие полнометражные фильмы для взрослых, в хорошем качестве. Единственно для сайте Tizam.tv вы можете насладиться просмотром избранных порнографических xxx фильмов в режиме онлайн, и впору - это совершенно бесплатно.

Нравится примечать на развратных и шаловливых лесбиянок? Либо вы предпочитаете женское доминирование? Возможно, вас заинтересует любительское порно либо анальный секс? Постоянно эти и некоторый другие категории открыты к просмотру чтобы вас! Жесткий и страстный, трогательный и буйный секс - неужто это не то, о чем вы втайне мечтали поголовно день? Выбирайте любую категорию на принадлежащий вкус неуклонно сейчас.

Полнометражные порно фильмы|С Русским переводом - порно фильмы смотреть онлайн|Достоинства полнометражных фильмов для взрослых от студии Marc Dorcel смотреть онлайн|Коллекция полнометражных фильмов для взрослых от студии Private смотреть онлайн|Коллекция полнометражных фильмов для взрослых от студии Private смотреть онлайн